KONST / Litografier / Grafiskt blad 11536496

nr 1153 6496

Catrine Näsmark

(f. 1970), Sverige

Grafiskt blad, Signerad och numrerad 13/99, bladets mått: 45x45

Catrine Näsmark, svensk bildkonstnär och scenograf född 1970.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 18 december 2017
kl 20:50:54

18/12 12:05:30 1      100 kr
18/12 20:04:49 2      Vinnande bud

Catrine Näsmark

Läs mer om Catrine Näsmark